• BAĞLANTI ELEMANLARI SEKTÖRÜNDE
  GEREKLİ TECRÜBE ve DENEYİME SAHİPTİR...
 • ÖZEL ÜRÜNLER
  BEYAZ EŞYA SEKTÖRÜ
 • ÖZEL ÜRÜNLER
  OTOMOTİV SEKTÖRÜ
 • ÖZEL ÜRÜNLER
  MOBİLYA SEKTÖRÜ
 • ÖZEL ÜRÜNLER
  PVC KAPI-PENCERE SEKTÖRÜ
 • ÖZEL ÜRÜNLER
  MAKİNE SEKTÖRÜ


 Çağdaş Civata Kurumsal

Çağdaş Civata

Çağdaş Civata kurulduğu 2010 yıldan bu yana sektörde en üst sıralarda yerini almış ve oluşturduğu yenilikler ile teknolojik değişikliklere öncülük etmiştir. Çağdaş Cıvata daima daha ileri, daima daha iyisi felsefesini ilke edinerek dünya teknolojilerini takip etmektedir. İnsana yatırım yapmaya ve uzman satış politikaları ile kaliteli ürün yelpazesini en uygun hizmeti sunmaya özen göstermektedir.

ISO 9001 ve ISO 14001 belgelerine sahip olan firmamız, uzman, genç ve deneyimli personeliyle hizmet veren Çağdaş Cıvata, DIN ve ISO standartlarındaki ürünleri ve tedariğini sağladığı özel bağlantı elemanları ile hızla büyümeye ve yatırımlarına devam etmektedir.

Çağdaş Cıvata bölgesel pazarlamayla birlikte sektörel olarak da uzmanlaşmış personeli ile sektör bazında daha iyi hizmet vererek pazarlama ağını daha da genişletmiş, Beyaz eşya, otomotiv, mobilya, pvc kapı-pencere, makine, inşaat, mobilya, saraciye, züccaciye, denizcilik, elektrik, elektronik, aydınlatma ve savunma sanayine kadar birçok sektörde uzman tedarikçi firma konumuna  gelmiştir. 

Çağdaş Civata bağlantı elemanlarındaki  tecrübesini ve bilgisini, müşterileriyle paylaşmaktadır ve sektördeki yenilikler ve teknolojilerden müşterilerini haberdar etmektedir. Yurt içi ve yurtdışı fuarları takip ederek birçoğuna da katılım sağlayan firmamız, tüm yenilikleri kendi bünyesine uyarlayarak uluslararası platformda da bilinen bir firma olma hedefindedir.

Vizyonumuz:

 “Gücümüzü ve yüksek kalitemizi sürekli artırıp, müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek, Türkiye’de ve uluslararası bağlantı elemanları sektöründe lider firmalarından biri olmaktır”.

İlkelerimiz:

 • Düşüncelerimizde, davranışlarımızda, faaliyetlerimizde, üretimimizde toplam kalite felsefesiyle yol alarak sürekli gelişmeyi sağlamak,
 • Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini yerinde ve zamanında doğru olarak karşılamak,
 • Müşteri memnuniyetini koruyup, geliştirerek; müşteri güvenini kazanmak,
 • Çalışanlarımızın gelişimi için eğitimleri sona ermeyen bir faaliyet olarak sürdürmektedir. 

Misyonumuz:

Entegre yönetimi sistemini, standartları ve yasal gerekleri takip ederek sürekli iyileştiren, geliştiren, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun tasarım ve çözümleri tecrübeli ve çalışkan ekibiyle sunabilen, çevreye duyarlı iş sağlığı ve güvenliğine gereken önemi veren yönetim anlayışı, güler yüzlü ve açık iletişim yaklaşımıyla bağlantı elemanları sektöründe kalitesiyle fark yaratan, öncü ve güvenilir çözüm ortağınız olmaya devam etmektir.HAKKIMIZDA
Çağdaş Civata kurulduğu 2010 yıldan bu yana sektörde en üst sıralarda yerini almış ve oluşturduğu yenilikler ile teknolojik değişikliklere öncülük etmiştir. Çağdaş Cıvata daima daha ileri, daima daha iyisi felsefesini ilke edinerek dünya teknolojilerini takip etmektedir.

İLETİŞİM
Adres: BOSB Birlik San Sitesi 2.Cad No:41 Beylikdüzü / İstanbul / Türkiye
ÇAĞDAŞ CİVATA 2015 © Tüm Hakları Saklıdır...
Fastener Magazine / Fastener News